Rituálne masáže / Rite of massage

Shiatsu Rite massage/ Shiatsu Rituálna masáž                       

Japonké umenie dotyku prináša uvoľnenie a podporuje zdravie, patrí medzi najstaršie Japonské späsoby liečenia suchou tlakovou ale aj dotykovou  olejovou  masážou. Jej cieľom je vyvolať stav celkoveho ozdravenia, relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje bolesti a kŕče. Na uvoľnenie bolesti a zvláčnenie pokožky sa používajú bio terapeutické masážne oleje, ktoré napomáhajú odtráneniu blokov na tele masirovaného.

Trvanie/ Duration  -  Cena / Price:    30 min / 30 min  -  20  Eur       1 hod/ 1 hr -  40 Eur     2 hod/ 2 hrs -   60 Eur

Aroma Rite massage / Rituálna Aróma masáž                                                    

Je spojením relaxačnej masáže s aromaterapiou a je pohladením pre vaše zmysly. Príjemné dotyky i vôňa pôsobia doslova ako balzam na telo i dušu. Dokážu priniesť úľavu a uvoľnenie celému telu. Prináša uvoľnenie, odstraňuje vysilenosťa svalové krče. Tak ako sa uvoľní telo upokojí sa aj naša mysel. Aromaterapia predstavuje jeden zo spôsobov využitia prírodných sílíc, éterických olejov v zmesi olejov za účelom liečenia holistickou terapiou, ktorá berie do úvahy stav mysle, tela i ducha. Môžu okamžite zmierniť fyzické symptómy a súčasne budú pôsobiť aj na emočnú a mentálnu rovinu. 

Trvanie/ Duration  -  Cena/ Price:     30 min / 30 min   -  25 Eur      1 hod/ 1 hr -  50 Eur

Shirodara Champi Rite / Rituál Shirodara uvoľňujúca myseľ

Ide o celkovú aroma relaxačnú antistresovú masáž, ktorá sa venuje viacerým častiam tela - vrátane krku, ramien, rúk, hlavy a tváre, ktorá je mimoriadne citlivá na dotyk. Lieči denný stres, napätie a citové traumy. Masáž neúčinkuje iba na telesnej úrovni, ovplyvňuje aj emócie, upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Rytmické masírovanie hlavy a vlasov je zmyselné a hluboko upokojujúce.

Trvanie/ Duration  -   Cena/ Price:      30 min / 30 min   -  30 Eur

Rite of Ayurveda / Ayurvedská rituálna masáž
Je velmi relaxačná a harmonizujúca, zároveň je rytmická a osviežujúca. Masíruje sa výhradne Ayurvedkými masážnymi olejmi a mešcami. Zahŕňa taktiež stláčanie alebo stimulovanie marmových bodov, v ktorých sa križujú energetické dráhy. Blokácie na týchto dráhach obmedzujú činnosť organizmu, masáž ich pomáha uvoľniť. Vedie nás pozvoľna do hlbín kľudu, mieru a uvoľnenia. 

Trvanie/ Duration  -  Cena/ Price:  1 hod/ 1 hr   -  40 Eur

Hawai Lomi massage / Havajská Rituálna masáž

Originálna masáž z Havajských ostrovov, nazývaná tiež "Loving hands - milujúce ruky". Ruky masérky sa pohybujú plynule po celom tele masírovaného, kedy dochádza k účinku liečivej energie dotyku. Havajská masáž je kombináciou jemných plynulých pohybov v pravidelnom rytme, pričom dochádza k hlbokej relaxácií, prepojenia úrovne telesnej s mentálnou a psychickou.

Trvanie/ Duration  - Cena/ Price:    1 hod/ 1 hr   -  40 Eur

Rite of Hot Wax massage / Rituál horúcou masážnou sviečkou

Exkluzívna olejová masáž pre skutočný zmyslový aroma-terapeutický zážitok. Jedinečná masáž, pri ktorej sa používajú špeciálne vyrobené olejové masážne sviečky z čisto prírodných olejov, ktoré Vám zregeneruje telo i myseľ. Masáž je zmyslovo príjemná, teplá, keďže olej sa rozpúšťa a zohreje plameňom sviečky a kvapká sa priamo na telo. 

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:      1 hod/ 1 hr    -  60 Eur

Matamanoa Rite / Matamanoa Rituál 

Láskajte svoje zmysly exotickou Polynézskou masážou horúcimi mušľami a exkluzívnym olejčekom z Fidži  , ktorý Vašu myseľ odvedie do ďalekých krajín.  Horúce mušle v rukách masérky harmonicky klžu po Vašom tele a uvoľňujú napätie celého tela a mysle. 

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:       1 hod/ 1 hr - 45 Eur 

Tokoriki Rite / Tokokiri Rituál ...      ( pripravujeme pre Vás /  approaching soon to enjoy )

Tantric Sense Touch / Tantrický Dotyk zmyslov

Tantrický dotyk zmyslov je malým RITUÁLOM uctenia si vlastného tela ako energetického chrámu mužskej/ženskej energie a prebudenia zmyselnosti. Tantrický dotyk zmyslov je hlavne o láskyplnom vedomom dotyku, pričom prijímajúci sa dostáva do maximalneho uvoľnenia a tým preciťuje masážou vyvolané emócie, uvoľnuje psychické vypätie, pričom životodárna energia sa rozprúdi telom a nabudí zmysly. Doprajte si pocit osvieženia a nabudenia do Vašich dní... 

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    1 hod/ 1 hr - 60 Eur

 Sense Touch Ganesha / Dotyk zmyslov Ganesha

Prepracovaný zmyslový dotykový rituál založený na tantrickej masáži bez intimných partií, a predovšetkým vďaka láskyplnému dotyku zkuseného maséra či masérky masáž prebudza životnú sílu a vitalitu.

Rituál tiež vedie k lepšiemu propojeniu so ženskosťou. Prehlubuje porozumenie potrebám vlastného tela, čo podstatněe zlepšuje kvalitu milostného života. Ženy si tak dokáže lásku a všetko čo k nej patrí užívať s mnoho vačšou radosťou. Prebudenie vitality tiež omladzuje a skrášluje. Žena po masáži vyzerá ako po krásnej prežitej dovolenke. Cítí se šťastná a je velmi přitažlivá. 

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    1 hod/ 1 hr  -  60 Eur

Mohendžodáro Rite / Rituál Mohendžodáro ... ( pripravujeme pre Vás / approaching soon to enjoy )

Tantra massage Savitryi / Tantra masáž Savitryi

Tantrická masaž je stredným RITUÁLOM uctenia si vlastného tela ako energetického chrámu mužskej/ženskej energie. Tantra je vedomá práca s kundaliny/sexuálnou energiou ako základnou životnou esenciou, jej nabudenie a následné pozdvihnutie do vyšších sfér skrze dotyky, pierka, kožušinky a zaverečnú olejovú masáž. Tantra je hlavne o láskyplnom vedomom dotyku, pričom prijímajúci sa dostáva do maximalneho uvoľnenia a tým preciťuje masážou vyvolané často nepoznané emócie. Dotyk v tantrickej masáži je výlučne o prijímaní na fyzickej, energetickej a spirituálnej úrovni.  

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    2 hod/ 2 hrs  - 90 - 130 Eur 

Tao Tantra Rite / Tao Tantra Rituál 

Tao Tantra je jedným z najväčších tantrických RITUÁLOV uctenia si vlastného tela ako energetickécho chrámu, počas ktorého precitujete dotykové a dychacie techniky spolu s maserkou. Rituálom Vás prevedie maserka k hlbšiemu vnímaniu prežítkov počas masáže s následným prenesenim do vlastného života. Tantricka masáž laskyplnými dotykmi uvoľňuje a rozprúdi energie v tele a spušťa nepoznané procesy. Sú to dotyky dokonalého uvoľnenia, relaxu a harmónie ako aj nabudenia a vzrušenia. Dotknite sa svojho tela, srdca a duše. Zažite dobrodružstvo zdieľania energíí v doteraz nepoznanej úrovni.  

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    2 hod/ 2 hrs - 150 Eur

Lakšmi Tantra Rite / Lakšmi Tantra Rituál 

Naozajstná oslava všetkých zmyslov. Tato masáž Vám ponúkne všetko, čo môžete pri tantrickej masáži zažíť v jedinečnej, intenzivnej a nezabudnuteľnej podobe. Zmyselná a zároveň láskyplná a pečujúca masáž celého Vašeho tela, která bude postupne stimulovať všetky Vaše zmysly. Zkusené ruky našich masériek budú postupne hýčkať každý kúsok Vášho tela a Vy sa prepadnete do nepoznaných dimenzií prežitkov a otvorí sa Vám piestor pre celkom nový zpôsob prežívania Vašej zmyslnosti. 

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:   2 hod/ 2 hrs - 180 - 220 Eur

Tantra Spa Rite / Tantrický Spa Rituál ...        ( pripravujeme pre Vás / approaching soon to enjoy )

Etický Kodex Rituálnych zmyslových  a Tantra masáži

Rituálna zmyslova masáž je jednou z najstarších, najprirodzenehších a najpríjemnejších spôsobov dotyku, telesného kontaktu medzi dávajúcim a prijímajúcim. Cieľom je udržať zdravý priebeh života, liečba konkrétnych oblasti, uvoľnenie, ukľudnenie, odstránenie napätia a odbúranie stresu. Rituálna zmyslová masáž spája telo, dušu, srdce v jeden celok.  Rituálna zmyslová masáž nie je erotická výmena ani bežný sexuálny kontakt. Počas masáže prijímajúci prežíva dotyky a stimuly, nič odovzdávajúcej strane (masérke/masérovi) nevracia, čo mu umožní ponoriť sa naozaj hlboko do vlastného prežívanie a meditácie. Prijímajúci sa nedotýka masérky/maséra a zostáva po celú dobu masáže v pasívnej, prijímajúcej roli.  Pri porušení pravidiel ma masérka/masér právo predčasne ukončiť masáž.