O nás

Vstúpte do sveta Relaxu a Harmónie / Enter the world of Relax and Harmony


a vychutnajte si dotykovú starostlivosť založenú na pradávnych tradíciách, prelínajúcich sa s naším tradičným láskavým prístupom certifikovaných mesériek ...

Filozofiou salónu je používanie zmyslových dotykov, vnemov na harmonizáciu a uvoľnenie tela a duše cez osobný prístup ku každém klientovi.                Ponúkame Vám širokú škálu relaxačných zmyslových masáží a procedúr, ktoré pomôžu dokonale zharmonizovať dušu, zregenerovať telo, umožnia vašej pokožke zažívať mladosť do vysokého veku a poskytnú Vám čarovné momenty uvoľnenia a pohody.     Prajeme vám dokonalý pôžitok pre vaše zmysly a nový príliv energie pre vaše telo. 

S láskou váš Dotyk zmyslov


and  enjoy  the  touching  care  based on ancient traditions combined with our traditional love aproach of certified masseur...

Our philosophy is using the sense touches and sense perception for harmonization and relief of your body and soul through a unique and personal approach to each of our clients.
We are offering a wide range of relaxation sense massages and procedures which help harmonize your soul and regenerate your body. Your skin has the chance to experience its youth until higher age and you are given wonderful moments of relax and comfort. We wish you a perfect pleasurement for your senses and a renewed flow of energy for your body.

With love, your Sense Touch  


Aromateurapeutické zmyslové masaže dokážu znova navodiť pocit kluďu a harmonie, cez dotyk, vôňu silíc, tóny hudby a hru so svetlom sa znovu harmonizujú zmysly. Zmyslový dotyk poskytuje teplo, povzbudenie, obnovuje vitalitu a zároveň lieči. Telo počas zmyslovej masáže vylučuje endorfíny - hormony šťastia.

Od nepamäti pôsobili dotyky na človeka ako zázračné upokojujúce liečivé metódy, so spojením kvalitých bio olejov a silíc používaných pri masáži dokáže zmyslový dotyk uvoľňiť telo, odburať stres a relaxovať myseľ. 


Mandľový olej, odpravádna používaný v azíjských kráľovských rodinách vyskúšajte priamo na svojom tele, jeho jemnosť je unikátna aj pre citlivú pokožku a zároveň ju hydratuje, zvláčňuje, omladzuje a zanecháva zamatovo matnú.  Prímes vonných bio silíc je podľa výberu klienta z viacerých druhov. Na vyber ponukáme silné aj jemnejšie tóny ovocné, orientálne, exotické, bylinné, sladké, chladivé alebo zohrievajúce, ktoré ulahodia Vašim zmyslom.

Svetom vonných esencií Vás prevedia naša aromaterapeutická masérka. Etický kodex Relaxačných zmyslových masáži 

Relaxačná  zmyslova masáž je jednou z najstarších, najprirodzenehších a najpríjemnejších spôsobov dotyku, telesného kontaktu medzi dávajúcim a prijímajúcim. Cieľom je udržať zdravý priebeh života, liečba konkrétnych oblasti, uvoľnenie, ukľudnenie, odstránenie napätia a odbúranie stresu. Zmyslová masáž spája telo, dušu, srdce  v jeden celok.  Zmyslová masáž nie je erotická výmena ani bežný sexuálny kontakt. Počas masáže prijímajúci prežíva dotyky a stimuly, nič odovzdávajúcej strane (masérke) nevracia, čo mu umožní ponoriť sa naozaj hlboko do vlastného prežívanie a meditácie.   Prijímajúci sa nedotýka masérky a zostáva po celú dobu masáže v pasívnej, prijímajúcej roli.                   Pri porušení pravidiel ma masérka právo predčasne ukončiť masáž.