Cenník /Price list

Darčekový poukaz / Voucher gift

         ****************  Aktuálne v ponuke ***************

Darujte nezabudnueľný zážitok v podobe zmyslovej  aroma- relaxačnej Tantra masáže, vyčarujte úsmev na tvári svojim partnerom / partnerkám.

V ponuke:

Tantrický dotyk zmyslov 

alebo 

Tao Tantra


Poukaz si môžete vyzdvihnúť v salóne po telefonickom dohovore na telefónnom čísle 0948 55 44 80


 Sense massage / zmyslové masáže

Zmyslové olejové relaxačné certifikované masáže pre uvoľnenie tela a mysle. 

Terapeutic massage / Terapeutická masáž

Prináša uvoľnenie a podporuje zdravie, patrí medzi najstaršie spôsoby liečenia dotykovou ale aj tlakovou masážou. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje bolesti  a kŕče. Na uvoľnenie bolesti a zvláčnenie pokožky sa používajú bio terapeutické masážne oleje, ktoré napomáhajú odtráneniu blokov na tele masirovaného.

 20  €

 20 min / 20 min

Relax Aroma massage / masáž

Je spojením relaxačnej masáže s aromaterapiou a je pohladením pre vaše zmysly. Príjemné dotyky i vôňa pôsobia doslova ako balzam na telo i dušu. Dokážu priniesť úľavu a uvoľnenie celému telu. Prináša uvoľnenie, odstraňuje vysilenosťa svalové krče.  Tak ako sa uvoľní telo upokojí sa aj naša mysel. Aromaterapia predstavuje jeden zo spôsobov využitia prírodných sílíc, éterických olejov v zmesi olejov za účelom liečenia holistickou terapiou, ktorá berie do úvahy stav mysle, tela i ducha. Môžu okamžite zmierniť fyzické symptómy a súčasne budú pôsobiť aj na emočnú a mentálnu rovinu.

        25 €     

    30 min/ 30 min

Antistress releasing / Uvoľňujúca myseľ

Ide o celkovú aroma relaxačnú antistresovú masáž, ktorá sa venuje viacerým častiam tela - vrátane krku, ramien, rúk, hlavy a tváre, ktorá je mimoriadne citlivá na dotyk. Lieči denný stres, napätie a citové traumy.  Masáž neúčinkuje iba na telesnej úrovni, ovplyvňuje aj emócie, upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Rytmické masírovanie hlavy a vlasov je zmyselné a hluboko upokojujúce.

 30 €     

30 min/30 min

Ayurvedic massage/  Ayurvedská masáž

je velmi relaxačná a harmonizujúca, zároveň je rytmická a osviežujúca. Masíruje sa výhradne Ayurvedkými masážnymi olejmi a mešcami. Zahŕňa taktiež stláčanie alebo stimulovanie marmových bodov, v ktorých sa križujú energetické dráhy. Blokácie na týchto dráhach obmedzujú činnosť organizmu, masáž ich pomáha uvoľniť. Vedie nás pozvoľna do hlbín kľudu, mieru a uvoľnenia.

40 €      

 1 hr/ 1 hod.

Hawai LOMI massage / Havajská masáž

Originálna masáž z Havajských ostrovov, nazývaná tiež "Loving hands - milujúce ruky".  Ruky masérky sa pohybujú plynule po celom tele masírovaného, kedy dochádza k účinku liečivej energie dotyku. Havajská masáž  je kombináciou jemných plynulých pohybov v pravidelnom rytme, pričom dochádza k hlbokej relaxácií, prepojenia úrovne telesnej s mentálnou a psychickou. 

40 €     

  1 hr/ 1 hod.

Hot shell massage/ Masáž horúcimi mušľami

Láskajte svoje zmysly exotickou čiastočnou resp. celotelovou masážou horúcimi mušličkami z Fiji a exkluzívnym olejčekom, ktorý vašu myseľ odvedie do ďalekých krajín. Precítte slnečné lúče a závan vánku na pokožke, doprajete si pocit relaxu a znovu objavte chvíle luxusnej dovolenky.

45€

1 hr/ 1 hod.

Hot Wax massage / Masáž horúcou masážnou sviečkou

Exkluzívna olejová masáž pre skutočný zmyslový aroma-terapeutický zážitok. Jedinečná masáž, pri ktorej sa používajú špeciálne vyrobené olejové masážne sviečky z čisto prírodných olejov, ktoré  Vám zregeneruje telo i myseľ.

Masáž je zmyslovo príjemná, teplá, keďže olej sa rozpúšťa a zohreje plameňom sviečky a kvapká sa priamo na telo.

60 €

1 hr/ 1 hod.

Tantric Sense Touch / Tantrický dotyk zmyslov

Tantrický dotyk zmyslov je malým RITUÁLOM uctenia si vlastného tela ako energetického chrámu mužskej/ženskej energie a prebudenia zmyselnosti. Tantrický dotyk zmyslov je hlavne o láskyplnom vedomom dotyku, pričom prijímajúci sa dostáva do maximalneho uvoľnenia a tým preciťuje masážou vyvolané emócie, uvoľnuje psychické vypätie, pričom životodárna energia sa rozprúdi telom a nabudí zmysly. Doprajte si pocit osvieženia a nabudenia do Vašich dní...

60 €

1 hr/1 hod

Tantra massage Sávitryi / Tantrická masáž

Tantrická masaž je stredným RITUÁLOM uctenia si vlastného tela ako energetického chrámu mužskej/ženskej energie. Tantra je vedomá práca s kundaliny/sexuálnou energiou ako základnou životnou esenciou, jej nabudenie a následné pozdvihnutie do vyšších sfér skrze dotyky, pierka, kožušinky a zaverečnú olejovú masáž. Tantra je hlavne o láskyplnom vedomom dotyku, pričom prijímajúci sa dostáva do maximalneho uvoľnenia a tým preciťuje masážou vyvolané často nepoznané emócie. Dotyk v tantrickej masáži je výlučne o prijímaní na fyzickej, energetickej a spirituálnej úrovni. 

90 - 130 €

2 hrs/2 hod

 

Tao Tantra Rite / Tao Tantra Rituál

Tao Tantra je jedným z najväčších tantrických RITUÁLOV uctenia si vlastného tela ako energetickécho chrámu, počas ktorého precitujete dotykové a dychacie techniky spolu s maserkou. Rituálom Vás prevedie maserka k hlbšiemu vnímaniu prežítkov počas masáže s následným prenesenim do vlastného života. Tantricka masáž laskyplnými dotykmi uvoľňuje a rozprúdi energie v tele a spušťa nepoznané procesy. Sú to dotyky dokonalého uvoľnenia, relaxu a harmónie ako aj nabudenia a vzrušenia. Dotknite sa svojho tela, srdca a duše. Zažite dobrodružstvo zdieľania energíí v doteraz nepoznanej úrovni.

150 €

2 hrs/ 2 hod

Lakšmi Tantra four hands/ 4 ručná masáž

Naozajstná oslava všetkých zmyslov. Tato masáž Vám ponúkne všetko, čo môžete pri tantrickej masáži zažíť v jedinečnej, intenzivnej a nezabudnuteľnej podobe. Zmyselná a zároveň láskyplná a pečujúca masáž celého Vašeho tela, která bude postupne stimulovať všetky Vaše zmysly. Zkusené ruky našich masériek budú postupne hýčkať každý kúsok Vášho tela a Vy sa prepadnete do nepoznaných dimenzií prežitkov a otvorí sa Vám piestor pre celkom nový zpôsob prežívania Vašej zmyslnosti.

180 -220 €

 2 hrs/ 2 hod

Sense Touch Ganeša for woman /pre ženy

Prepracovaný zmyslový dotykový rituál založený na tantrickej masáži bez intimných partií, a predovšetkým vďaka láskyplnému dotyku zkuseného maséra či masérky masáž prebudza životnú sílu a vitalitu. 

Rituál tiež vedie k lepšiemu propojeniu so ženskosťou. Prehlubuje porozumenie potrebám vlastného tela, čo podstatněe zlepšuje kvalitu milostného života. Ženy si tak dokáže lásku a všetko čo k nej patrí užívať s mnoho vačšou radosťou. Prebudenie vitality tiež omladzuje a skrášluje. Žena po masáži vyzerá ako po krásnej prežitej dovolenke. Cítí se šťastná a je velmi přitažlivá. 

 

60 €

1 hrs/ 1 hod

Mind relaxation / Uvoľnenie mysle

Uvoľnenie mysle, spracovanie starých traum a nahradenie emocionálnych vzorcov

              Relief of soul, treatment of end-traum, emocional replacement formula

Relaxačné techniky

Relax techniques

 20 €

Aktívna duchovná terapia

Active spirit therapy

20 €

Energetická harmonizácia 

Energetic harmonization

20 €

Etikoterapia

Eticotherapy

20€

Dotyková terapia

Sense of touch therapy

20€

KranioSakrálna Terapia

CranioSacral Therapy

      Objednajte si svoj termín masáže       Book your term of reservation